QuistCable kable HDMI v 1.4 High Speed

Firma QuistCable wprowadza do swojej oferty trzy nowe przewody HDMI v 1.4 w linii HS (High Speed). Modele PREMIUM PRO HS, PREMIUM HS, CUSTOM HS obsługują, oprócz wielokanałowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości, także sygnał obrazu trójwymiarowego, połączenie Ethernet i kanał powrotny audio (ARC). Przewody sygnałowe wykonane są z miedzi beztlenowej o średnicy 0,2555 mm i wyposażone są w pokryte 24 karatowym złotem końcówki.

Model PREMIUM PRO HS wykorzystuje unikatowe wtyczki, które dysponują podwójnym przegubem pozwalającym im wpiąć się w urządzenie pod dowolnym kątem i praktycznie w dowolnym miejscu. Przewód dostępny będzie w długościach: 1.5m, 3m i 6m.

Model PREMIUM HS przeznaczony jest dla wymagających miłośników dźwięku i obrazu Full HD, również tych fascynujących się obrazem 3D. Dzięki bardzo solidnej konstrukcji przewodu i łączy zapewnione jest doskonałe przenoszenie sygnału cyfrowego. Przewód dostępny będzie w długościach: 1.5m, 3m.

Model CUSTOM HS zapewnia wzorcowy stosunek jakości do ceny i znajduje szerokie zastosowanie w rozbudowanych instalacjach audiowizualnych. Przewód dostępny będzie w długościach: 1.5m, 3m.