QuistCable Premium-Pro rewolucja w HDMI

Produkty QuistCable są w sprzedaży na rynku polskim zaledwie od pół roku, a już zdołały wpisać się na stałe do oferty wielu bardzo dobrych sklepów RTV. W ofercie QuistCable znajdują się aktualnie dwie linie przewodów HDMI: Premium i Custom, a w tym sezonie ma być ona rozszerzona o linię Premium-Pro.

Najnowszy tegoroczny produkt QuistCable, który zrewolucjonizuje połączenia HDMI, to model Premium-Pro. Konstrukcja przewodu oparta jest na zastosowaniu przewodnika z „wielkokryształowej” miedzi beztlenowej wysokiej czystości, wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne izolacji oraz unikatowych wtyczek, które dysponują przegubem pozwalającym im wpiąć się w urządzenie pod dowolnym kątem i praktycznie w dowolnym miejscu.

Często zdarza się tak, że gniazda HDMI umieszczone na tylnej ścianie telewizora są po powieszeniu go, tak blisko ściany, że wpięte w nie przewody muszą być do niej przyciskane co doprowadza do ich mechanicznego uszkodzenia. Kable HDMI QuistCable Premium-Pro dzięki umiejętności „załamania” wtyczki zapewniają w takich warunkach pracy długotrwałe bezawaryjne działanie i doskonałą jakość obrazu. Wtyczki zastosowane w Premium-Pro są bardzo wytrzymałe mechanicznie, a ich powierzchnie stykające się z elementami gniazda są pozłacane.